Matěj má už dlouho jedno tajné přání – chtěl by se stát spisovatelem! Pořád mu ale vrtá hlavou, jak svou spisovatelskou dráhu začít. Potřeboval by si popovídat s někým, kdo tomu rozumí…A protože Matěj nenechává nikdy nic náhodě, rozhodne se požádat o radu jednu známou spisovatelku. Jak bude asi jejich první schůzka probíhat?

Také rádi píšete a ocenili byste pár rad? Pak se směle pusťte do e-learningu „Matěj a spisovatelka“! Paní spisovatelka má pro vás připravené pěkně zapeklité úkoly! Pokud se vám je ale nepodaří hned napoprvé vyřešit, nezoufejte, ráda vám pak poradí.

Začněte prvním dílem, kde si spolu s Matějem vyzkoušíte, jaké to  je být básníkem. V druhém díle budete psát prózu.

Jestliže jste se na našem webu již dříve registrovali, pak stačí, když se přihlásíte vpravo nahoře tlačítkem . Nejprve ale musíte vyplnit svou "Přezdívku" (přihlašovací jméno) a "Heslo".

Pak už jen kliknete na symbol e-learningu nahoře na tužce a vyberete si z nabídky on-line kurz "Matěj a spisovatelka".

Pokud jste se na našem webu ještě neregistrovali, nezoufejte, to se dá snadno napravit. Klikněte na tlačítko registrace vpravo nahoře a vyplňte své údaje. Pro registraci potřebujete vlastní e-mail. Zaregistrováni budete do tří minut.

Vaše údaje nebudeme nikde vystavovat, nikomu je nebudeme nabízet, ani vás nebudeme obtěžovat žádnými spamy. Potřebujeme je pouze proto, abychom mohli prokázat, kolik žáků naším e-learningem prošlo. Tento web totiž celý zaplatila Evropská unie společně s Českou republikou.

A teď už hurá za Matějem!

 

 

 

Tereza Linhartová

Zobrazení: 40890

Hodnocení: 2.1 (1825 hlasů)

Související články:

 

1. 10. 2016

 
 
Vyhledat:
«
0/0
«
Příspěvky do diskuze mohou zasílat pouze přihlášení uživatelé.

Tereza Linhartová

Zobrazení: 40891

Hodnocení: 2.7 (995 hlasů)

 

27. 9. 2012