Když se ráno Lenka probudila, zjistila, že je její maminka nemocná. Rozhodla se, že mamince pomůže. Potřebuje ale od vás poradit. Pomůžete Lence?

Řešíte rádi různé hádanky? A co když narazíte na nějaký problém? Neházíte flintu do žita, ale raději přemýšlíte, jak byste se z té šlamastiky dostali? Jestli ano, pak vás určitě bude bavit náš e-learning „Lenka si poradí!“.

Pokud ne, právě teď je ten správný čas, abyste to změnili. Nejlépe tak, že si vyzkoušíte náš e-learning. A co že je to ten e-learning? Inu, téhle záhadě přijdete na kloub nejlépe tak, když ji sami prozkoumáte...

Jestliže jste se na našem webu již dříve registrovali, pak stačí, když se přihlásíte vpravo nahoře tlačítkem , ale nejprve musíte vyplnit svou "Přezdívku" (přihlašovací jméno) a "Heslo".

Pak už jen kliknete na symbol e-learningu nahoře na tužce a vyberete si z nabídky on-line kurz "Lenka si poradí!".

 

Pokud jste se na našem webu ještě neregistrovali, nezoufejte, protože to se dá snadno napravit. Prostě jen kliknete na tlačítko registrace vpravo nahoře a vyplníte své údaje. Celé vám to zabere maximálně tři minuty. Pro registraci ale musíte mít vlastní e-mail.

 

Možná jste k registraci trochu nedůvěřiví. To vás chválím, opatrnosti není nikdy dost. Máte dvě možnosti, jak se zbavit pochybností. Podívejte se, jaké informace o nás na našem webu najdete. Prozkoumejte všechny ikonky, loga a odkazy (především ten "O nás", který je nahoře na tužce...).

Kromě toho se můžete poradit s rodiči nebo učitelem. Slibujeme, že údaje o vás nebudeme nikde vystavovat, ani vás nebudeme obtěžovat žádnými spamy. Potřebujeme je pouze proto, abychom mohli prokázat, kolik dětí naším e-learningem prošlo. Tento web totiž celý zaplatila Evropská unie společně s Českou republikou.

Tak co, už jste pořádně natěšení? Pak s chutí do toho. Lenka už netrpělivě čeká na vaši pomoc!

 

 

 

Ladislava Whitcroft

Zobrazení: 95749

Hodnocení: 2.2 (2194 hlasů)

 

1. 11. 2016

 
 
Vyhledat:
Kristian Švarc - kiki28. 8. 2017 11:30 

chceme další e-learning

karel - ccjkgkjdl14. 11. 2018 13:27 

fdrjgidersaogjhu

«
2/2
«
Příspěvky do diskuze mohou zasílat pouze přihlášení uživatelé.

Ladislava Whitcroft

Zobrazení: 77956

Hodnocení: 2.6 (818 hlasů)

 

26. 4. 2012

 

Pro hlasování je potřeba mít zapnuto cookies